Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ?
 Fireman 
Bo to wskazanie ciśnienia doładowania, a nie oleju, olej wskazuje cyfrowo. Promyk ja leję od zawsze Mobil 1 5W50. Silnik cdi na postoju powinien rozkręcić się max do 3000 obr/min, takie zabezpieczenie programowe żeby nie "przekręcić" silnika nie obciążonego na postoju
Co się spali to nie zgnije!!!
 Odpowiedz
 wroneq 
Skoro już miałem zdjęte osłony z pod auta to trochę go zabezpieczyłem przed zimą w newralgicznych miejscach co by go nie żarło Smile

[Obrazek: 27e13c60f5fa.jpg] [Obrazek: 6a64e42a93f4.jpg] [Obrazek: 313635e614ac.jpg]
Kilku pomocników i lecimy
[Obrazek: e503673f041d.jpg] [Obrazek: 74d712e2e0e3.jpg] [Obrazek: 5224d99acee8.jpg] [Obrazek: 17102fff01e1.jpg] [Obrazek: 383315c16adf.jpg]
Tylnemu wózkowi też się trochę dostało (hammeritem z pedzla).
Przed - po wstępnym odrdzewieniu:
[Obrazek: 294a6b8e06f4.jpg] [Obrazek: f1e94cbe3961.jpg] [Obrazek: f035e90bba3a.jpg]
Po:
[Obrazek: 161e766ce7e6.jpg] [Obrazek: cceb855ef1bb.jpg]
Osłony umyte z błota czekają na nowe spinki:
[Obrazek: 7edc1e2e0563.jpg]
 Odpowiedz
 agary35 
Oczyszczenie skorodowanej podłogi pod dywanikiem kierowcy, pomalowanie czarnym podkładem, założenie nowych gumowych dywaników. Zamontowanie końcówki wydechu firmy montii.
 Odpowiedz
 ŁYSY13 
Zmiana pasków i regulacja z przeglądem tylnej osi . Po 42 000 km wszystko ok Marek sprawdził .
Kontrola poduszki silnika a wcześniej wymiana oleju w silniku osobiście zrobione .
Olej Valvoline SYN power 5W-40 i filtr . Dzięki Juniorek za zakup oleju w dobrej cenie
Mycie filtra K&N i zmiana filtra kabiny .

Robota [Obrazek: u6u6ynab.jpg][Obrazek: sa7y2yru.jpg][Obrazek: arana2u4.jpg][Obrazek: utyse2y5.jpg][Obrazek: zepe5eha.jpg][Obrazek: bujeneda.jpg][Obrazek: by6yqa3y.jpg][Obrazek: qymepy7y.jpg]

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
 obwd-crash 
Piotruś, auto masz świeże, a korniki już się zalęgły ? - ostatnie zdjęcie - czy tylko tak mi się wydaje, a jeżeli faktycznie rdza, to producenci aut coraz bardziej schodzą na psy ... z jakością materiałów i wykonania.
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz
 ŁYSY13 
To na wózku norma 3 lata i nie stało w zimę pod kocem tylko czadu do roboty
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
 obwd-crash 
Wymiana:
- amortyzatorów tył - obecnie Bilstein BNE-6797 (nie wiem kiedy jakie było poprzednio - brak oznaczeń jak i kiedy poprzednie były założone, ja przejechałem na nich od zakupu auta ponad 105kkm, prawy zaczął się mocno pocić),
- miski olejowej silnika, "kwitła" na potęgę - korniki rządziły, nowa z korkiem spustowym i magnesem neodymowym w korku,
   
   
- rolki napinającej paska klinowego napędu osprzętu,
- uszczelniacza wału korbowego z przodu silnika (poprzednio wymieniony 95kkm wcześniej wraz z uszczelniaczem na tyle silnika, a obecnie nagle z dnia na dzień zaczął puszczać olej aż zostawiał kleksy na postoju),
- olej i filtr w silniku,
   
- mycie i oliwienie filtra powietrza K&N
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz
 krzyss 
To i ja !
Nowy olejek motul 300v 0w40 przestawilem sie z mobila, zobaczymy jak sie bedzie spisywac.
Naprawa pompy IC pacjent bedzie zyc Smile marek wymienil i powinno byc znow full doladowanie Smile
 Odpowiedz
 promyk 
wymiana maglownicy i przy okazji malowanie przedniego wyblakłego panelu (oczywiście na żółto Smile)


Załączone pliki Miniatury
   
życie jest piękne
 Odpowiedz
 promyk 
żółty w odcieniu yellow hello a nie shine yellow jest jeszcze ładniejszy niż "zieleń Robsonowa"


Załączone pliki Miniatury
       
życie jest piękne
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dzisiaj mija dokładnie rok, jak zostałem Boss 11 10.156 03.11.2008, 21:47
Ostatni post: Boss



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości



Menu