Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co mi dziś poprawiło humor?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co mi dziś poprawiło humor?
 Juniorek 
Poniewaz jest to samochod demonstracyjny śmiem twierdzić ze jedyny w tym kraju z takim wyposażeniem jak na blaszaka np biksenon z ledami, zderzaki w kolorze ,multi kierownica , tempomat , duży comand , podgrzewane fotele i wiele innych Wink


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

A w auto Ideii były same golasy a nie było czasu na konfiguracje nowego Wink


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Smart ForTwo 453'19 eq Design by Junior Smile
 Odpowiedz
 Piterson 
(15.12.2014, 00:03)Guniu napisał(a): Myßlé wlasnie o 650 executive, w czarnych barwach.. taki skuter na wypad nad morze z Kobietá, podoba mi sié w 650 migacze w lusterkach. t-max nie widziaøem, burgmanem troszké smigalem wlasnie 650 po zrobieniu 200 km sie zakochalem.. no i ten automat mi odpowiada.. jestem leniem smierdzacym co do zmiany biegów.. Burgman którym jezdzilem nie byl on mój niestety.. ostatnio teßciowa powiedziala ze jestem dziwnym czlowiekiem bo kupilem smarta a moglbym go Ramem na pace wozic.. teraz znow skuter.. ale to mi tez poprawia humor jak slucham co inni o mnie mysla..
dzisiaj slyszalem w tv ze maja zakazac rozmow telefonicznych w autobusach. wyobrazacie sobie ze ktos podchodzi kaze wylaczyc wam telefon np w tramwaju ? Very happy

Ja mam takiego Burgmana o jakim piszesz, czarny 650 executive, możemy kiedyś się styknąć jak już kupisz swojego, mieszkamy niedaleko od siebie.
 Odpowiedz
 Guniu 
(17.12.2014, 07:07)Juniorek napisał(a): Poniewaz jest to samochod demonstracyjny śmiem twierdzić ze jedyny w tym kraju z takim wyposażeniem jak na blaszaka np biksenon z ledami, zderzaki w kolorze ,multi kierownica , tempomat , duży comand , podgrzewane fotele i wiele innych Wink


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

A w auto Ideii były same golasy a nie było czasu na konfiguracje nowego Wink


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


zapodaj jakąś fotę wnętrza jak możesz Smile Pierwszym samochodem w którym hmm ojciec posadzil mnie na kolana i mogłem chwile nacisnąć gaz i pokierować był Mercedes w124 e300 benzynka, od tamtego czasu a minęło już 22 latka jestem zakochany w mercedesach i stąd ma prożba bo zawsze oglądam wszystkie Smile

Piterson jak byś mógł napisz mi na prv coś o tym sprzęciku bo u mnie to troszke potrwa teraz zanim kupie bo w końcu dom musze skończyć budować.. ale najlepiej z pierwszej reki dowiedzieć się co nieco Smile


A co do poprawiania Humoru.. może ktoś kiedyś sciągał samochody z Niemiec za czasów panowanDm ?
wpadnijcie do mnie na kanał
https://www.youtube.com/watch?v=OCn1RTECLvQ jakis czas temu udostępniłem to na YT jeszcze wtedy wszyscy z rodzinki żyli.. zobaczcie że już wtedy samochodu byly szykowane Very happy i ta profesjonalna obróbka materiału vhs przez mojego Tate.. poprawiło nam to humor nie jeden raz jak oglądalismy..
 Odpowiedz
 Piterson 
(17.12.2014, 21:33)Guniu napisał(a): Piterson jak byś mógł napisz mi na prv coś o tym sprzęciku bo u mnie to troszke potrwa teraz zanim kupie bo w końcu dom musze skończyć budować.. ale najlepiej z pierwszej reki dowiedzieć się co nieco Smile

Zapraszam do Słubic, możemy pogadać na żywo, i nawet pojeździć ....po garażu Smile
 Odpowiedz
 Mart 
Mnie ucieszyło, że w tym ogłoszeniu cena jest do niewielkiej negocjacji uff.
http://otomoto.pl/smart-inny-C32918593.html
 Odpowiedz
 Piterson 
(18.12.2014, 12:39)Mart napisał(a): Mnie ucieszyło, że w tym ogłoszeniu cena jest do niewielkiej negocjacji uff.
http://otomoto.pl/smart-inny-C32918593.html

Ale chlew w tym samochodzie, mógłby posprzątać.
 Odpowiedz
 spysiu92 
A dzwonil ktos pytal? Razz
 Odpowiedz
 Guniu 
kurcze w takim stanie wystawiać samochód.. w ogóle tak zapuścić wnętrze.. masakra...
 Odpowiedz
 Qubek 
wynajęcie smarta na najbliższe 10dni.


Załączone pliki Miniatury
   
 Odpowiedz
 spysiu92 
(18.12.2014, 18:55)Guniu napisał(a): kurcze w takim stanie wystawiać samochód.. w ogóle tak zapuścić wnętrze.. masakra...
Ale cena atrakcyjna Razz
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Sad Co mnie dziś wkurzyło....?? rogas 3.171 696.120 24.04.2024, 09:06
Ostatni post: Smarkacz
  Dostałem dziś pw Lolek 0 3.187 03.01.2016, 17:37
Ostatni post: Lolek
  humor 12 11.006 23.09.2015, 16:41
Ostatni post: Bartek 33
  Interpretacje (humor) 0 3.857 02.04.2003, 11:25
Ostatni post: Guest
  humor !!! 16 12.863 12.02.2003, 18:04
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości



Menu