Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co mi dziś poprawiło humor?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co mi dziś poprawiło humor?
 DaSza 
(30.09.2015, 22:29)lojak napisał(a): zamówiłem tylko 6 śrub do kompletu na 4 koła - jutro domawiam ...

Smile Dobre - za bardzo odleciałeś w chmury.

Ale z innej beczki - młodszy dostał wczoraj MeMeSa od koleżanki, która zrobiła zrzut z ekranu, bo chciała mu pokazać jak jej pękła szybka digitizera Hammer
"Cytrynka" FT 2011, 1.0 był mhd jest Brabus Laughing
 Odpowiedz
 Katharina 
Przesyłka dotarła. Nie sama zawartość paczki poprawiła mi humor bo wiem co zamawiałem (kalibrator gazowy D3 do ICOM<--jest wielkości jak pół paznokcia ) ale jak został zapakowany. Woreczek, potem sterta papieru i to włożone w pudełko w które zapewne bym tarcze hamulcową so Smarka zapakował.


Załączone pliki Miniatury
   
 Odpowiedz
 spysiu92 
Na to bym nie wpadl Razz i co mocno byl pekniety?
 Odpowiedz
 DaSza 
Nie było widać bo syn ma też pęknięty ekran i odpisał jej, że ma chyba tak samo pęknięty i odesłał jej screena ze swojego fona. Ale odpowiedzi już nie było Laughing
"Cytrynka" FT 2011, 1.0 był mhd jest Brabus Laughing
 Odpowiedz
 spysiu92 
To go zagiol Razz
 Odpowiedz
 Kanapa 
Leżę i kwiczę

http://londynek.net/wiadomosci/Brytyjska...s_id=31847



Brytyjska matka: "Przez małych Polaków nasze dzieci muszą się bardziej starać w szkole"
Polacy stanowią najliczniejszą grupę obcokrajowców na Wyspach. (Fot. Getty Images)
29 września 2015 14:30, Wielka Brytania, 58
Polskie dzieci za bardzo starają się w szkole, przez co mali Brytyjczycy wypadają przy nich gorzej - twierdzi jedna z Brytyjek, której pociechy chodzą do klasy z imigrantami z Europy Środkowej.

"Problem" z polskimi uczniami, którzy prześcigają w nauce małych Brytyjczyków, stał się już tak szeroko komentowany na Wyspach, że zajął się nim prześmiewczy portal BFNN (British Fake News Network). W artykule "British kids working too hard in order to keep up with Polish chums" niejaka Diane Sedgwick, matka dwójki dzieci, Rory i Chelsea, żali się na tempo, jakie narzucają jej dzieciom mali Polacy.

Zdaniem kobiety, Polacy „za ciężko pracują”, przez co jej córki także muszą się znacznie bardziej przykładać, by nadążyć za swoimi polskimi kolegami z klasy.

Sedgwick uważa, że zachowanie polskich uczniów związane jest z „etyką pracy, która z pewnością nie jest brytyjska”.

„Nie mam nic przeciwko polskim dzieciom” - podkreśla kobieta w "rozmowie" z BFNN. „Chodzi o to, że nasze dzieci wypadają przy nich blado. Ich rówieśnicy z Polski pracują za ciężko, tak, jakby ciągle musieli coś udowadniać sobie i innym. Przez to moje dzieci muszą starać się znacznie bardziej, by im dorównać” - narzeka Diane Sedgwick.

„Ani ja, ani moja rodzina nie radziliśmy sobie w szkole zbyt dobrze. Cała ta sytuacja pokazuje, jak kryzys imigracyjny wpływa na nasz kraj. W przyszłości prawdopodobnie dojdzie do tego, że moje dzieci będą musiały posługiwać się drugim językiem”.
Forfour 2005r [Obrazek: 585647.png] i 451 LET,  ex 450 0,6/454 1,5

Ktoś musi tu być marudą  Rolleyes więc obowiązuje http://smartklub.pl/t-regulamin-portalu-...4#pid58904
 Odpowiedz
 klaudia 
nie robili sobie jaj z tym artykułem? z drugiej strony wcale nie takie nieprawdopodobne Wink
 Odpowiedz
 Kanapa 
To nie jaja - wejdź na londynek.
Forfour 2005r [Obrazek: 585647.png] i 451 LET,  ex 450 0,6/454 1,5

Ktoś musi tu być marudą  Rolleyes więc obowiązuje http://smartklub.pl/t-regulamin-portalu-...4#pid58904
 Odpowiedz
 klaudia 
no czytałam, ale artykuł napisał "prześmiewczy portal BFNN (British Fake News Network)", więc myślę, że dla zabawy trochę przerysowali rzeczywistość Smile oczywiście w niczym nie ujmując polskim dzieciakom Smile
 Odpowiedz
 Guniu 
(01.10.2015, 17:29)Kanapa napisał(a): Leżę i kwiczę



„Ani ja, ani moja rodzina nie radziliśmy sobie w szkole zbyt dobrze. Cała ta sytuacja pokazuje, jak kryzys imigracyjny wpływa na nasz kraj. W przyszłości prawdopodobnie dojdzie do tego, że moje dzieci będą musiały posługiwać się drugim językiem”.



no zapewne nie będzie to polski a jakiś pakistański Very happy
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Sad Co mnie dziś wkurzyło....?? rogas 3.171 698.386 24.04.2024, 09:06
Ostatni post: Smarkacz
  Dostałem dziś pw Lolek 0 3.192 03.01.2016, 17:37
Ostatni post: Lolek
  humor 12 11.015 23.09.2015, 16:41
Ostatni post: Bartek 33
  Interpretacje (humor) 0 3.863 02.04.2003, 11:25
Ostatni post: Guest
  humor !!! 16 12.886 12.02.2003, 18:04
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości



Menu