Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co mi dziś poprawiło humor?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co mi dziś poprawiło humor?
 Ruda102 
I wyszła spina... Na zdjęciu nie chodziło o to że Spychu ma nowy licznik Brabusa (wow), ale o to że był tak miły i podarował mi swoje ukochane auto na weekend (chyba Kocha mnie bardziej niż to Auto Very happy Very happy )
A co do różnych modów czy to Brabi, Carlsson czy Lorinser, jak ma komuś umilić widok i ładnie się prezentować to "Why Not".
Dziękuje.
Gorące Pozdrowienia od Rudej Very happy :*
 Odpowiedz
 spysiu92 
(01.11.2015, 23:50)Ruda102 napisał(a): chyba Kocha mnie bardziej niż to Auto Very happy Very happy
Ale teraz polecialas skarbie :-*
pewnie, ze tak Smile
 Odpowiedz
 DaSza 
(01.11.2015, 23:04)ak711 napisał(a): czyli to tak jak z Maurycym ze zdjęcia ?
nawet jak się przebierze za bociana, to i tak wiadomo, że nigdzie nie pofrunie . . .

Hammer

Ja Ci szczerze współczuję, ależ Ty człeku masz przerąbane życieConfused Rolleyes
Czy Tobie coś sprawia radochę, poza dziwieniem się z radości innych?

Co do Brabiego, mnie Brabi nie kręci, że będę miał w dowodzie inny VIN i fakturę o kilka oczek wyższą.
Ale jak np. Frygi ma trochę z Brabiego, trochę z Carlstona (czy jak to się pisze),
bo jemu tak się właśnie PODOBA i MA RADOCHĘ.
A jak chcę mieć komputer pokładowy, to co mam go nie założyć, dlatego że ma napis Brabus czy według Ciebie zakleić go, bo nie mam Brabusa?

Jeszcze raz wyrazy współczucia, dla Ciebie, bo musisz mieć strasznie smutne życie (według moich (a chyba i nie tylko) standardów).

Uśmiechnij się, ciesz się radością innychBeer
"Cytrynka" FT 2011, 1.0 był mhd jest Brabus Laughing
 Odpowiedz
 damiano.o 
I mówią że mały może mniej?! Wystarczy popatrzeć na Patiego jaki ma wielki dziób! Pati rewelacja! Nowy image nowe możliwości Wink Poprawiłeś mi humor z rana Smile

tapnięte z SG NOTE 4
RS concept (RS chip + EL-TEC  + MAKSOR ULTRA)
 Odpowiedz
 DaSza 
Pati, gdybyś jeszcze na plecach wyszył "B" Wink
A na serio rewelka, a chyba zobaczyć miny wszystkich ludków, bezcenne - za "B" zapłacisz kartą ...... (wycięto ze względu na product placement).
"Cytrynka" FT 2011, 1.0 był mhd jest Brabus Laughing
 Odpowiedz
 RobsonWawa 
Dasza, chyba wstałeś dziś na obie lewe nogi Smile trochę znamy Maurycego - (on w przeciwieństwie do Ciebie bywa na zlotach i spotach ) Chłopak ma dystans do siebie i widać umie się bawić. Więc proszę nie baw się w oceny jak powyżej Sad
Cabrio 451 Ultimate RS                                                                                     LINK do poprzedniego wcielenia>>> http://smartklub.pl/t-robsonwawa-smart-e...pasa--4476
 Odpowiedz
 DaSza 
Robercie, a o co Ci chodzi z tym Maurycym?
Jak wstałeś otwórz oczy, wypij kawę, obudź się...
Ja do Maurycego NIC NIE MAM !

Cytuję: "A na serio rewelka, a chyba zobaczyć miny wszystkich ludków, bezcenne" w czym tutaj doszukujesz się jakiejś krytyki?!
Sorki, jeżeli Maurycy tak się przebrał i paradował po mieście - szacun, że ma "jaja" żeby to zrobić, ja BYM TEGO NIE ZROBIŁ i przyznaję się do tego.

Maurycy, jeżeli poczułeś się w jakiś sposób urażony dotknięty, etc. napisz na PW a rekomensatę uzgodnimySmile
"Cytrynka" FT 2011, 1.0 był mhd jest Brabus Laughing
 Odpowiedz
 damiano.o 
Dasza -> Robson "zaszył" w poście informację nawiązującą do ostatniego zlotu Wink (fajnie bo z delikatną ironią) .............. no i właśnie, dlaczego Cię nie było?! Very happy
RS concept (RS chip + EL-TEC  + MAKSOR ULTRA)
 Odpowiedz
 DaSza 
15.10.2015 r. stuknęła mi 50-tka. I po prostu gościłem znajomych w weekend.
I szczerze żałowałem, że nie mogę pojawić się w PoznaniuSmile
Ot i powód mojego buractwa Smile
"Cytrynka" FT 2011, 1.0 był mhd jest Brabus Laughing
 Odpowiedz
 D1-Pati 
Spoko spoko Panowie Smile Pewno że mam dystans! Nikt mnie nie uraził Very happy (o to naprawdę ciężko) Very happy
Smart Roadster - Black Jack edition 117km
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Sad Co mnie dziś wkurzyło....?? rogas 3.171 697.959 24.04.2024, 09:06
Ostatni post: Smarkacz
  Dostałem dziś pw Lolek 0 3.190 03.01.2016, 17:37
Ostatni post: Lolek
  humor 12 11.012 23.09.2015, 16:41
Ostatni post: Bartek 33
  Interpretacje (humor) 0 3.860 02.04.2003, 11:25
Ostatni post: Guest
  humor !!! 16 12.873 12.02.2003, 18:04
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości



Menu