Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co mi dziś poprawiło humor?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co mi dziś poprawiło humor?
#71
 merit 
Musiałem dziś pojechać do serwisu zawieźć narty do ostrzenia i smarowania. No i... zmieściły się do smarta Smile
"Shit happens" (Paulo Coelho) :o)
 Odpowiedz
#72
 aborygen 
Wstaję dzisiaj rano, zmęczonym wzrokiem spoglądam na zegarek - jest już 7:52. Wykład na uczelni zaczyna się za 8 minut! Zły na samego siebie i na współlokatora, który miał mnie w razie czego obudzić, a sam spał jeszcze w najlepsze, wskakuję w jeansy, koszulkę, myję zęby, zarzucam bluzę na plecy i biegnę szybko do swojego smarta. Dodatkowo irytuje mnie fakt, że panowie śmieciarze akurat w tej samej chwili postanowili zastawić całą ulicę śmieciarką :/ Wkurzony dobiegam do drzwi, a w ich uszczelce czeka na mnie miła niespodzianka - wlepka ze smartklubu polska Wink
Uśmiech zawitał na mojej twarzy. Odpalam potężne trzy cylindry, zgrabnie omijam śmieciarkę i gnam prosto na wydział. Całe szczęście wpadam do audytorium, kiedy profesor rozkłada swoje notatki na biurku. Ufff... co za początek dnia Smile

Dziękuję miłemu Smartklubowiczowi z Torunia za poprawienie mi humoru na cały dzień Very happy
Dawid
 Odpowiedz
#73
 obwd-crash 
Trochę się namęczyłem by upchnąć wklejkę i nikt jej nie wziął Wink Laughing
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz
#74
 merit 
Byłem dziś w klubie Łaźnia i ktoś zatknął mi za szybę kalendarzyk smartklubu Smile
No to mam już dwa Smile
"Shit happens" (Paulo Coelho) :o)
 Odpowiedz
#75
 Pilotm 
Nie ktoś, tylko Ja - Maciej .



do zobaczenia ponownie w Klubie .........
 Odpowiedz
#76
 merit 
Dzięki Smile
Zatem - do zobaczenia w sunie Smile
Mirek
"Shit happens" (Paulo Coelho) :o)
 Odpowiedz
#77
 krzyss 
Zamontowanie AUTOmatu w F2, az sie chce nim teraz jezdzic Smile

A przy okazji polecam Marka i jego serwis w Warszawie przy gorczewskiej 179, chlpaki maja dobre krotkie terminy, niskie ceny, i ogaraniaja bez problemow wszystko w smartach. Zarowno mojego roadsterka jak i F2 mieli juz w opiece i pewnie bede do nich teraz ze wszystkim zagladal. Oczywiscie SD maja na stanie !
 Odpowiedz
#78
 PKO 
Wracając z Władysławowa zrobiłem test predkości maksymalnej Very happy Na odcinku z Pucka do Celbowa (odcinek ok 3 km) rozpędziłem sie do licznikowych 195 km/h i skończyła mi sie droga Wink Jestem pod wrażeniem nowego oprogamowania od smart452 Hammer
 Odpowiedz
#79
 obwd-crash 
Jeżeli miałeś przy sobie włączony telefon komórkowy to po powyższym poście, odpowiednie władze na podstawie BTS, mogą potwierdzić twe radosne wyznanie ... :sailor:
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz
#80
 RobsonWawa 
Miłego dnia Smile


Załączone pliki
.jpg   Piątek 13.jpg (Rozmiar: 5,06 KB / Pobrań: 39)
Cabrio 451 Ultimate RS                                                                                     LINK do poprzedniego wcielenia>>> http://smartklub.pl/t-robsonwawa-smart-e...pasa--4476
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Sad Co mnie dziś wkurzyło....?? rogas 3.171 699.118 24.04.2024, 09:06
Ostatni post: Smarkacz
  Dostałem dziś pw Lolek 0 3.193 03.01.2016, 17:37
Ostatni post: Lolek
  humor 12 11.015 23.09.2015, 16:41
Ostatni post: Bartek 33
  Interpretacje (humor) 0 3.863 02.04.2003, 11:25
Ostatni post: Guest
  humor !!! 16 12.896 12.02.2003, 18:04
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości



Menu