Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co mi dziś poprawiło humor?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co mi dziś poprawiło humor?
 obwd-crash 
Tak samo jak szara dźwignia wycieraczek z obsługą tempomatu, przy dźwigni świateł i plastikach w kolorze niebieskim.

Niestety przyznaję Ci rację, ale jak napisałem wybrałem "inne" zło, tylko po to by cieszyć się funkcjonalnością.

Kąt z jakiego wykonane są zdjecia znacząco przerysowuje wielkość dźwigni tempomatu względem wielkości dźwigni świateł.
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz
 Zybercik 
Mógłbyś tak samo kupić szarą i prysnąć ją delikatnie sprayem niebieskim, nawet nie w identycznym odcieniu.
Mogłeś też okleić obie manetki folią np. niebieską, czarną albo carbonem, tak samo jak i 'daszek' predkościomierza i 'czułki' na desce.
Ale sam napisałeś że jestes technokratą, więc ok Smile
Mamo, mamo dlaczego Ci ludzie klękają?! Aaa bo to syneczku Brabus jedzie...
 Odpowiedz
 smart452 
Trochę OT
Cytat:a zwłaszcza jego ostateczna cena. Z przesyłką 273,11 euro, zamiast prawie 325 euro, gdyż dla posiadających europejski nr NIP nie naliczają należnego podatku VAT.

Gwoli ścisłości należy dodać, że dotyczy to tylko firm płatników VAT, przy zakupie towaru za granicą.
Prywatna osoba musi płacić niemiecki MwSt.(VAT), który jest zresztą niższy od polskiego.

pozdrawiam
smart452
 Odpowiedz
 krzyss 
No dobrze, ale mam europejski NIP nie place go w DE ale w Polsce chyba musze to zglosic do skarbowki i tutaj go zaplacic czyz nie ? Jak to dziala ?
 Odpowiedz
 obwd-crash 
Jeżeli kupisz część do auta i jej nie sprzedaż to nie musisz naliczać od tego VAT-u, naliczasz dopiero przy ewentualnej sprzedaży części.
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz
 smart452 
Robi się naprawde OT.

Masz rację, trzeba zgłosić i zapłacić, po czym ci oddadzą.
Sprzedając dalej musisz naliczyć +23%, co wyjdzie drożej niż płacąc w Niemczech.
Chyba, że na użytek własny - środki trwałe.

pozdrawiam
smart452
 Odpowiedz
 merit 
Ucieszył mnie wynik po zatankowaniu: 4,8 l/100 km po Warszawie.
Wreszcie mniej niż 5 litrów Smile
"Shit happens" (Paulo Coelho) :o)
 Odpowiedz
 kasiunqa 
poprawiłam sobie humor nową zdobyczą...
zabawny wygaszacz do komputera na usb i bidon oryginał do e-bike... wygaszacz rzecz dość niecodziennia, ale śliczna ;-]


Załączone pliki Miniatury
       
 Odpowiedz
 ŁYSY13 
Brawo wygaszacz jak to działa ? A bidon to znaczy że brak jeszcz roweru .Polowanie na rower robimy Very happy
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
 kasiunqa 
ja już poluje na rower ;-] wygaszacz podłaczasz pod kompa i jak odchodzisz wciskasz krążek, poprostu komp wchodzi w stan wstrzymania, podchodzisz z powrotem naciskasz krązek i komp automatycznie sie włacza. od taki gadżet... do laptopa średnio bardzo potrzebny. Ale jest na nim smart i co więcej chcieć ;-] i ładnie jest podświetlony,
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Sad Co mnie dziś wkurzyło....?? rogas 3.171 696.155 24.04.2024, 09:06
Ostatni post: Smarkacz
  Dostałem dziś pw Lolek 0 3.187 03.01.2016, 17:37
Ostatni post: Lolek
  humor 12 11.006 23.09.2015, 16:41
Ostatni post: Bartek 33
  Interpretacje (humor) 0 3.857 02.04.2003, 11:25
Ostatni post: Guest
  humor !!! 16 12.863 12.02.2003, 18:04
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości



Menu