Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co mi dziś poprawiło humor?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co mi dziś poprawiło humor?
 kasiunqa 
Po taniości kupiłem dwa nowe piloty z elektroniką do 451 Smile
 Odpowiedz
 ŁYSY13 
Tylko mnie nie było i prosze
Wtryski brabus tylko czy to napewno to co ma być brabusem to takie dobre ??
Tak jak orginalne znaczki Brabusa 3x drosze .A malowane sprejem i to jak widzieliśmy sami .Prawda ?
Szkoda że my z Robsonem nie damy rady wstawić foty pokazali byśmy orbinalne dwa prezenty co dostaliśmy od Klaudi i Andreasa
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
 krzyss 
Ale na nich nie ma napisu brabus Smile tu chodzi o ich wydajnosc paliwowa Smile a to licze ze zostanie docenione przez moj silnik i bedzie krecic sie szybciej Very happy i wcale nie byly drogie !
 Odpowiedz
 ŁYSY13 
A ha zobaczymy jak to da rade podnieść dynamike ale nie zbiornika .A co nato pompa powie same wtryski to dopiero igła a gdzie nić coby szyła dalej
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
 krzyss 
Sa materialy a nici sie tez znajda. W pazdzierniku bede jechal na korekte programu do V-tech to uszyja co trzeba mam nadzieje. Pompa paliwa to przy tych mocach najmniejszy problem bo spokojnie sobie powinna poradzic. Zreszta zobaczymy...
 Odpowiedz
 Kanapa 
Zawsze chciałem wiedzieć co sie stanie gdy:

Właściwa akcja od 2 minuty.

<object width="560" height="315"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/6_PLnInsh7E?version=3&hl=pl_PL"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/6_PLnInsh7E?version=3&hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>
Forfour 2005r [Obrazek: 585647.png] i 451 LET,  ex 450 0,6/454 1,5

Ktoś musi tu być marudą  Rolleyes więc obowiązuje http://smartklub.pl/t-regulamin-portalu-...4#pid58904
 Odpowiedz
 merit 
Na krótkim odcinku A2 z Grodziska do Warszawy udało mi się osiągnąć szybkość 160 km/h. To od dziś mój rekord na polskiej drodze! Very happy Very happy Very happy
"Shit happens" (Paulo Coelho) :o)
 Odpowiedz
 Pilotm 
Moje MHD po tuningu także osiąga 160 w/g GPS na zwykłej E95
 Odpowiedz
Smile 
 merit 
Przez ponad miesiąc w ogóle nie używałem swojego nie-smartowego auta. I we wtorek musiałem jechać do Modlina na lotnisko. Powiedziałem sobie, że podaruję sobie odrobinę luksusu i pojadę czymś większym, niż smart. No i zaglądam rano do bagażnika, a tam cały karton - 20 butelek Paulanera - kupiony parę tygodni temu i kompletnie przeze mnie zapomniany Very happy
Poczułem się, jakbym znalazł jakiś skarbVery happy
"Shit happens" (Paulo Coelho) :o)
 Odpowiedz
 ŁYSY13 
Rano wstałem pora znana . A tu stronka nasza jest kochana. Brawo Brawo zaczynamy.... Pozdrawiamy
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Sad Co mnie dziś wkurzyło....?? rogas 3.171 699.546 24.04.2024, 09:06
Ostatni post: Smarkacz
  Dostałem dziś pw Lolek 0 3.193 03.01.2016, 17:37
Ostatni post: Lolek
  humor 12 11.015 23.09.2015, 16:41
Ostatni post: Bartek 33
  Interpretacje (humor) 0 3.863 02.04.2003, 11:25
Ostatni post: Guest
  humor !!! 16 12.899 12.02.2003, 18:04
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości



Menu