Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co mnie dziś wkurzyło....??

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co mnie dziś wkurzyło....??
 PatiEK 
Miałem podobnie. Po dwóch dniach znalazł się świadek, a potem się i znalazł samochód. Szkoda zgłoszona, sprawca się przyznał, Ubezpieczalnia czeka na papiery.
Głowa do góry - karma jak to karma - wraca.
 Odpowiedz
 CodeBoy 
Ja od 2 dni szukam mechanika / elektryka, który zlutuje mi jeden kabelek (ja nie wiem gdzie jest drugi koniec to prawda) ale rozmowa przez tel. wygląda tak, mam Smarta, a to nie, półautomatyczna skrzynia biegów, ... to nie ... i tak już 12 zakład...
.
 Odpowiedz
 zleon 
(06.02.2017, 23:54)Michausen napisał(a): . Wydech... A propos wydechu... Kacha szuka do cdi 2000 r. czegoś... mniej ekstrawaganckiego, niż ma. Jak myślicie, co to warte? http://allegro.pl/tlumik-smart-cabrio-fo...24437.html

Mam taki, jest OK
 Odpowiedz
 Michausen 
(07.02.2017, 11:01)CodeBoy napisał(a): Ja od 2 dni szukam mechanika / elektryka, który zlutuje mi jeden kabelek (ja nie wiem gdzie jest drugi koniec to prawda) ale rozmowa przez tel. wygląda tak, mam Smarta, a to nie, półautomatyczna skrzynia biegów, ... to nie ... i tak już 12 zakład...
.

O fachowcach... Wiesz, Kacha nie ma EGR. Wyprowadzona odma się przytkała. Czarny dym, zarzygany olejem silnik, koszmar. Fachowcy w jednym specserwisie (takim, co to nawet flagę mają) orzekli - wymieniamy silnik! CO KURWA??? Ali świadkiem, konsultowaliśmy z nim przez telefon, bo w panice chcieliśmy motor u niego brać. Najpierw było że "turbo padło", wyjęli, zawieźli do firmy od turbin - nie padło, no ale leje olej z trzeciego gara, to pewnie "dziura w tłoku". CO KURWA??? Z dziurą w tłoku to by auto nie jeździło, no chyba, że dziura pojawia się i znika. Gdy kupiłem swojego, pojechałem do dwóch zakładów w pobliżu, gdzie naprawiałem poprzednie auta. Zapytałem - naprawiacie? "Przecież to auto, jak inne, czasami tylko trudniejszy dostęp..." Zauważ - trudniejszy, a nie gorszy (SIC!) Kupili mnie od razu. I to właśnie ci zrobili Kasiowego osiołka, bez stękania, kwękania, chorych pomysłów i opowieści dziwnej treści. Po co to piszę. Nie panikuj, pomyśl na chłodno, zapytaj na forum. Ludzie są dobrzy i przyjaźni. Opowiedz coś więcej o tym kabelku. Co się dzieje, jakieś objawy. Daj więcej info. Jest tu masa specjalistów, razem coś wymyślimy tak, że sam dasz radę. I w dupie z tymi specami, co to uciekają na samo słowo "Smart".
 Odpowiedz
 Michausen 
(07.02.2017, 11:05)zleon napisał(a):
(06.02.2017, 23:54)Michausen napisał(a): . Wydech... A propos wydechu... Kacha szuka do cdi 2000 r. czegoś... mniej ekstrawaganckiego, niż ma. Jak myślicie, co to warte? http://allegro.pl/tlumik-smart-cabrio-fo...24437.html

Mam taki, jest OK

Super, dzięki!
 Odpowiedz
 katherine 
(03.02.2017, 16:13)Qaptur napisał(a): W Pruszkowie.Radio CB Cobra, woltomierz znaczny bo sam robiłem, kamerka jak na zdjęciu, o drobiazgach typu uchwyt do telefonu (na zdjęciu) nievwspomnę.
[Obrazek: 577ac8e2ddddaa0cb7ac7cd915adca17.jpg][Obrazek: 1acfeb9c7e294b3e474ba68f9377b30c.jpg]

Zobacz czy to nie Twój?https://www.olx.pl/oferta/woltomierz-smart-fortwo-jedyny-taki-CID5-IDjrCdO.html
 Odpowiedz
 Qaptur 
Owszem mój bo to moje ogłoszenie.
Stop dla klubowych frustratów Idea
 Odpowiedz
 wallace 
Kolejna klamka przymarzła,na dzień obecny nie działają obydwie klamki wewnętrzna,klamka zewnętrzna od kierowcy (chyba zerwałem linkę).Jak chcę wejść do auta to otwieram drzwi pasażera klamką zewnętrzną a jak chcę wyjść to muszę najpierw opuścić szybę,żeby dostać się do działającej klamki.p.s.Już mnie to nawet nie wku..ia tylko się uśmiecham jak podchodzę do smarka i czekam czy się otworzy czy nie.Trzeba będzie zrobić z tym porządek,bo jak będę musiał wsiadać do auta przez bagażnik to sąsiedzi pomyślą,że zwariowałem.  Very happy
 Odpowiedz
 Kanapa 
Gratulacje - wszedłeś na wyższy poziom uczuć do smarta.
Jego wady są już zaletami i patrzysz z wyższością na innych użytkowników dróg.
GRATULACJE.
Forfour 2005r [Obrazek: 585647.png] i 451 LET,  ex 450 0,6/454 1,5

Ktoś musi tu być marudą  Rolleyes więc obowiązuje http://smartklub.pl/t-regulamin-portalu-...4#pid58904
 Odpowiedz
 BlackDragon 
J...ne drzwi , jak co roku zamarzają. Już po 5 latach mam dość tej trzeszczącej po dziurach, dwuosobowej zabawki. W lato idzie do żyda ! Jestem zły ?
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Smile Co mi dziś poprawiło humor? rogas 6.931 1.417.609 17.04.2024, 15:23
Ostatni post: Kiko111
  Dostałem dziś pw Lolek 0 3.187 03.01.2016, 17:37
Ostatni post: Lolek
Shocked to dla mnie ważne - tak niewiele może tak wiele kajetanbudacz 1 3.902 13.03.2014, 22:34
Ostatni post: LAZY.
  Smart - przekonajcie mnie ;) 25 18.289 30.05.2010, 19:55
Ostatni post: kasiunqa
  Ale mnie kusi kupic znowu SMARTA F2 - warto czy nie? 11 9.557 27.04.2007, 14:06
Ostatni post: Guest
  co zaskoczylo mnie w smart shopie... 7 6.976 08.11.2002, 18:14
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości



Menu