Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co mnie dziś wkurzyło....??

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co mnie dziś wkurzyło....??
 PatiEK 
Marek z Górczewskiej ma, mało obecnie spotykane, bardzo rzetelne podejście do sprawy. Przyrównywanie innych do jego poziomu pracy będzie... co najmniej trudne.
 Odpowiedz
 ŁYSY13 
Tak to prawda na Warszawie samej nie ma równego . Ale i zapisy teraz ostatnio bo ma tyle pracy poprawek i awarii


Wysłane z iPhone 7 Łysy 13 emeryt
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
 LAZY. 
(14.03.2017, 06:04)Lolek napisał(a): Napisz jeszcze gdzie robiłeś tą naprawę? Trzy tysiące km to ho ho hoo!

U Lazego na warsztacie był robiony Laughing
Szczotek nie wymieniałem bo były ok, łożyska też eleganckie.  Problem był z tym że spuchł pomiędzy stojanem, a wirnikiem i stanął jak wryty. Ruszyłem go, polutowałem  zwoje na łączeniach i zreanimowałem diodę zdaje się- cuś zamknięte w plastiku na szczycie alternatora.
Tym razem chyba wstawię nowy lub znów w nim pogrzebię jak jest nadziejny. Beer
 Star diagnoza trójmiasto.  Smile
 Odpowiedz
 Michausen 
Hej.
Nie zjedzcie mnie, jeśli się mylę, choć nie sądzę, abym był w stuprocentowym błędzie. Ponieważ kończyłem technikum energetyczne, to pamiętam, że przy regeneracji silników czy prądnic należało przetoczyć wirnik gdy coś się działo z pasowaniem, i takie rzeczy robiliśmy na starych, dobrych warsztatach. Stąd znam sprawę nie tylko z teorii, ale i praktyki. Nie ukrywam, że było to eony temu, ale coś tam w głowie pozostało. Sprawa dotyczyła zarówno komutatora jak i rdzenia wirnika, w którym układa się uzwojenia. Może to właściwa droga?
Pozdrawiam.
 Odpowiedz
 LAZY. 
(14.03.2017, 14:08)Michausen napisał(a): Hej.
Nie zjedzcie mnie, jeśli się mylę, choć nie sądzę, abym był w stuprocentowym błędzie. Ponieważ kończyłem technikum energetyczne, to pamiętam, że przy regeneracji silników czy prądnic należało przetoczyć wirnik gdy coś się działo z pasowaniem, i takie rzeczy robiliśmy na starych, dobrych warsztatach. Stąd znam sprawę nie tylko z teorii, ale i praktyki. Nie ukrywam, że było to eony temu, ale coś tam w głowie pozostało. Sprawa dotyczyła zarówno komutatora jak i rdzenia wirnika, w którym układa się uzwojenia. Może to właściwa droga?
Pozdrawiam.
Jak się przewijało silnik to się przetaczało komutator, czasem wirnik ale minimalnie żeby szczelina za duża nie była.
U mnie jest gorzej bo jak chciałem go rozebrać to się śruby urywały i olałem otwieranie.
 Star diagnoza trójmiasto.  Smile
 Odpowiedz
 Michausen 
A, to sorry.
 Odpowiedz
 frygi 
Czy to ktoś z klubu ? Patrząc na obrażenia było ostro.
[Obrazek: 5e6ed4b9214b716bfbf7aeb645b15aa5.jpg]
Carlsson Cabrio by FrygiCool Evil or very mad
 Odpowiedz
 kasiunqa 
Smarcik znowu unieruchomiony pewnie na miesiąc Sad rok 2017 mógłby już się skończyć.


Załączone pliki Miniatury
           

 Odpowiedz
 frygi 
O fu...ck
Jakaś kolizja ? Wszystko ok ?
Carlsson Cabrio by FrygiCool Evil or very mad
 Odpowiedz
 DaSza 
Cali? zdrowi?
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Smile Co mi dziś poprawiło humor? rogas 6.931 1.417.388 17.04.2024, 15:23
Ostatni post: Kiko111
  Dostałem dziś pw Lolek 0 3.187 03.01.2016, 17:37
Ostatni post: Lolek
Shocked to dla mnie ważne - tak niewiele może tak wiele kajetanbudacz 1 3.902 13.03.2014, 22:34
Ostatni post: LAZY.
  Smart - przekonajcie mnie ;) 25 18.285 30.05.2010, 19:55
Ostatni post: kasiunqa
  Ale mnie kusi kupic znowu SMARTA F2 - warto czy nie? 11 9.557 27.04.2007, 14:06
Ostatni post: Guest
  co zaskoczylo mnie w smart shopie... 7 6.976 08.11.2002, 18:14
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości



Menu