Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co mnie dziś wkurzyło....??

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co mnie dziś wkurzyło....??
 Siekierka 
Jeśli pominie się poranny tłok w metrze to nie ma co narzekać na ztm. Korzystanie z ich usług ma same plusy: znakomicie rozwinięta sieć połączeń pozwala na przejechanie Warszawy wzdłuż i wszerz - często wręcz przy darmowej usłudze przewodnika miejskiego w osobie kierowcy autobusu, uczy cierpliwości, tolerancji i otwartości na innych, nawiązywaniu relacji międzyludzkich (widzimy codziennie te same osoby co sprzyja kontaktom), zacieśnianiu kontaktów z ludźmi z pracy, zdejmuje z barków problem szukania miejsca parkingowego. Wpływa na wzrost IQ pasażerów, którzy korzystając z długiego czasu przejazdu oddają się pochłanianiu różnej maści książek. Sprawia, że można poczuć się kochanym (masa ludzi z niekłamaną przyjemnością przytula sie do nas podczas tłoku Wink)... No i najważniejsze...pozwala na bezkarne spóźnienie się do pracy kosztując przy tym jedyne 84zł miesięcznie Wink :P
s.mart-a Laughing
 Odpowiedz
 foxsys 
(03.02.2014, 21:04)RobsonWawa napisał(a): Zaczyna być światowo- 60 zł za 3 godz parkowania w Warszawie wychodzi prawie 5 Euro za godz.

A byłem zły gdy musiałem płacić 1€ za 15 minut na lotnisku w Hamburgu. Hehe
 Odpowiedz
 adams 
A ja dla odmiany kupiłem od gostka zamek do mojego roadstera.Niestety uszkodzony!!Mad
i teraz ani zamka ani pieniędzy,bo facet się wypią.Mam nauczkę co by nie kupować używanych maneli. Sad
Zyj szybko,kochaj mocno i umieraj młodo!!! Evil or very mad
 Odpowiedz
 jakubo 
A podaj kto to taki.
Pomogłem daj [Obrazek: postbit_reputation.gif]
 Odpowiedz
 adams 
(04.02.2014, 13:14)jakubo napisał(a): A podaj kto to taki.

BMW6422.
Zyj szybko,kochaj mocno i umieraj młodo!!! Evil or very mad
 Odpowiedz
 mozdzerka 
ktoś pozazdrościł możliwości smarta, od razu ŁOŚ?? - http://gdansk.naszemiasto.pl/plebiscyt/k...d,kid.html / http://gdansk.naszemiasto.pl/plebiscyt/k...d,kid.html
choroby na stanie :smartoza, glajtoza
 Odpowiedz
 Sebastian_O 
Smile to że się zmieścił to nie znaczy że tak wolno parkować... Pomyśl jak będzie wyglądało wyjeżdżanie z tego "parkingu" Smile
Kiedyś w gazecie był właśnie podany podobny przykład - pomimo tego że samochód się zmieści i "nie przeszkadza" - w takim przypadku wolno parkować tylko RÓWNOLEGLE do osi jezdni...
 Odpowiedz
 jakubo 
Jeżeli nie ma znaku nakazującego sposób parkowania to możesz tam nawet na dachu stanąć.
Pomogłem daj [Obrazek: postbit_reputation.gif]
 Odpowiedz
 Lolek 
A ile więcej się aut zmiesci! L
Lolek - motoparalotniarz
 Odpowiedz
 adams 
Jak dla mnie jest ok.Very happy.I to jest jedna z zalet smarta Cool

I jeszcze do parkomatu powinien wrzucić za połowę biletu. Rolleyes
Zyj szybko,kochaj mocno i umieraj młodo!!! Evil or very mad
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Smile Co mi dziś poprawiło humor? rogas 6.931 1.421.858 17.04.2024, 15:23
Ostatni post: Kiko111
  Dostałem dziś pw Lolek 0 3.192 03.01.2016, 17:37
Ostatni post: Lolek
Shocked to dla mnie ważne - tak niewiele może tak wiele kajetanbudacz 1 3.906 13.03.2014, 22:34
Ostatni post: LAZY.
  Smart - przekonajcie mnie ;) 25 18.321 30.05.2010, 19:55
Ostatni post: kasiunqa
  Ale mnie kusi kupic znowu SMARTA F2 - warto czy nie? 11 9.568 27.04.2007, 14:06
Ostatni post: Guest
  co zaskoczylo mnie w smart shopie... 7 6.985 08.11.2002, 18:14
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości



Menu