Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[450] Tanim kosztem też się da! Fortwo black matt

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[450] Tanim kosztem też się da! Fortwo black matt
#18
 walkalone 
Veni,Vidi,Vici

Czyli... malowany sprayem - spoko wiedzialem to, ale przy prawych drzwiach na budzie wielki bombel rdzy - normalny puchel, odpada pod paznokciem. Tak samo rdza odpada razem ze sprayem w szczelinie w tylnym zderzaku - tylna belka. Pochylilem sie pod niego od tylu Wink2 i tak samo jedna rdza (nie wiem, jakas powodz albo co?).

Malowany tak, ze ten "bialy podklad" jest wszedzie, na szybach, na budzie, na luterkach - wszedzie biale prusze lakiernicze. Niedomalowania, lakier schodzi z nadkoli pod paznokciem, zamalowane napisy SMART i wszystko inne co podeszlo, w tym kawalek lampy. Galka zmiany biegow obskubana.

Wyciek oleju w okolicy skrzyni biegow taki, ze krople oleju zwisaja z silnika...

Facet z komisu ma dokument na remont silnika w 2010 ale przebiegu tam wpisanego brak.

za darmo bym tego nie chcial...

ps. Wybacz kolego ale skoro juz nie Twoj to mam nadzieje ze nie urazilem. Jesli tak - napisz mi na PW a to usune
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Tanim kosztem też się da! Fortwo black matt - przez walkalone - 22.10.2013, 18:51

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ja tez sie pochwale pilekk 4 2.848 14.10.2015, 08:03
Ostatni post: pilekk
Thumbs Up [450] Brabus Star Black by andrzejmirek andrzejmirek 37 15.434 21.04.2014, 09:52
Ostatni post: kuri3
  [450] Smarcior Alicji (czasem też Chadiego) chadie 0 2.151 29.11.2013, 20:57
Ostatni post: chadie
  PH - Black Arrow ! PaniczHubert 5 2.983 18.10.2013, 11:32
Ostatni post: krzyss



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu