Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

450 Sprężyny obniżające EIBACH

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
450 Sprężyny obniżające EIBACH
#1
 obwd-crash 
Ja mam resoraka (z przodu pióro).
Przejechałem prawie 70kkm od zakupu auta, a że auto ma obniżone zawieszenie przekonałem się faktycznie po prawie 2 latach użytkowania, na zlocie w Olsztynie, ale od około pół roku wcześniej coś podejrzewałem, iż tak może być (jestem pierwszym właścicielem w PL, auto sprowadzone z Niemiec, w briefie nie było śladów o modyfikacjach, sprężyny ktoś zamalował z czerwonych na czarno - by pewnie na TUV się nie wydało, że ma moda z zawieszeniem).

Nie mam praktycznie porównania jak jeździ seryjne auto. Z chęcią bym sprawdził, komfort a zwłaszcza trakcję.
Na zakrętach jedzie jak gokart, ostatnio na zakopiance gość z BMW M5 dostawał szału jadąc za mną, próbując dotrzymać kroku na zjeździe w kierunku Krakowa.
Auto ma zestaw obniżający z RS-parts.
Plomby z zębów nie wypadają, nie trzęsie, chyba że na poprzecznych uskokach-krawędziach łączenia asfaltu jak są różnice poziomu. Dla mnie komfort jest dobry - ale to może być sprawa przyzwyczajenia się do auta.
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
450 Sprężyny obniżające EIBACH - przez obwd-crash - 13.10.2013, 21:02

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [450] sprężyny obniżające Niutek 12 6.306 08.07.2019, 14:15
Ostatni post: PatiEK



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu