Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Czy można wymienić szyberdach w 454 na dach twardy?Jak w tytule

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Czy można wymienić szyberdach w 454 na dach twardy?Jak w tytule
#1
 Ewi11 
Jak w tytule. Od wiosny jeżdżę bez szyby, w całej Polsce przez ten czas nie znalazłam szyberdachu do mojego modelu i mam tego serdecznie dosyć więc pomyślałam, że może lepszą opcją byłaby wymiana szyberdachu na zwykły dach? Na początku rozmawiałam z paroma panami na ten temat ale odnoszę wrażenie, że mechanicy czy spece z serwisów szyberdachowych sami nie bardzo wiedzą co mi poradzić. Może można a może nie? Wymiana szyby to koszt nie na moja kieszeń i tez w sumie nie wiadomo kto by się tego podjął. Chętnie pozbędę się tego "luksusu" za cenę świętego spokoju, inaczej będę musiała dać na auto graty bo nie wiem jak z tego wybrnąć. Jest w nim jeszcze parę rzeczy do zrobienia ale póki nie mam dachu nie inwestuje bo nie wiem czy jest sens? Naprawdę liczyłam na to, że prędzej czy później coś się trafi ale niemal roku poszukiwań nie zakładałam :( Niebawem przegląd a ja nadal bez dachu. Może ktoś wie, jest pewien czy można albo jakiś inny pomysł?
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Czy można wymienić szyberdach w 454 na dach twardy?Jak w tytule - przez Ewi11 - 15.01.2021, 18:53

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  gorąco dach smart forfour werdy90 6 1.867 08.05.2023, 10:19
Ostatni post: raffa
  454 - zdalne sterowanie szyb, jak to można zrobić mariusz.potempa 4 6.376 08.10.2018, 14:18
Ostatni post: BASTOS
  [454] solardach zmiana na szyberdach lukmas7796 12 9.045 09.10.2016, 15:49
Ostatni post: BASTOS



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu