Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co mi dziś poprawiło humor?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co mi dziś poprawiło humor?
 Jasio 
Nie mogę się powstrzymać muszę się z wami podzielić Very happy
Byłem dzisiaj u mechanika ( o ile tak go po tym wszystkim można nazwać Razz ) Chciałem aby mi sprawdził poduszki na silniku bo przy gaszeniu mam wrażenie że trzęsie budą.. Więc zajeżdżam do warsztatu i mówię o co chodzi Very happy A mechanik mówi zaraz wszystko sprawdzimy i się dowiemy i nagle mówi do mnie Otwórz maskę Laughing Laughing Myślałem że wybuchnę śmiechem i że to jakiś żarcik z jego strony, ale jednak nie Very happy A ja na to ale tu silnik jest z tyłu Very happy Normalnie tak się chłopina speszył i powiedział że pierwszy raz ma smarta w rękach Very happy Wydaje mi się że to był jakiś uczeń... Podziwiał silnik jak tu on się zmieścił i w ogóle, z poduszkami powiedział że jest wszystko ok ale mu podziękowałem i będę musiał podjechać chyba gdzieś na jakąś stację kontroli pojazdów może tam wiedzą przynajmniej gdzie w smarcie jest silnik Smile
 Odpowiedz
 D1-Pati 
Przynajmniej podziwiał Smile U nas w Krakowie sprzedawcy SC - ironicznie prychają i wywracają oczami na smarta dodając pod nosem "Paaanie, ale jakież to awaryjne, daj Pan spokoj"
 Odpowiedz
 Guniu 
jak szukałem oleju u speców to jak się dowiedzieli że smart ma silnik z tyłu to próbowali wyjść z niewiedzy tekstem w stylu: No tak bo silnik jest w sumie pośrodku samochodu dlatego otwiera się go z tyłu.. i że dziwnie że 2 litry pojemności się tam mieszczą, miałem niedawno takiego smarta 2.0 na zmianie oleju..

Smart puki co jest nadal egzotycznym samochodem w warsztatach , ze względu że jest drogi i hmm bardziej rodzinne są już daewoo tico niż smarty nasze.. społeczeństwo musi jeszcze dojrzeć do samochodów tego typu.. finansowo i społecznie Very happy
 Odpowiedz
 Andreas 
Smart dla Maja Smile


Załączone pliki Miniatury
   
 Odpowiedz
 jakubo 
Electric Drive?
Pomogłem daj [Obrazek: postbit_reputation.gif]
 Odpowiedz
 Andreas 
manual drive Wink
 Odpowiedz
 ŁYSY13 
Kozak jaki by nie był
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
 obwd-crash 
Założenie "blaszek" i zaimpregnowanie dachu w F2 451 cabrio, po dokładnym umyciu dachu wczoraj i jego wysuszeniu.

(09.01.2015, 18:39)Andreas napisał(a): Smart dla Maja Smile

A Julianowi nie będzie smutno ? a może Maja będzie go wozić swoim autem ?
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz
 damiano.o 
(09.01.2015, 18:39)Andreas napisał(a): Smart dla Maja Smile
Czyli Maja teraz na zloty będzie jeździła swoimSmile
RS concept (RS chip + EL-TEC  + MAKSOR ULTRA)
 Odpowiedz
 frygi 
(09.01.2015, 18:39)Andreas napisał(a): Smart dla Maja Smile

Andreas super Smart Very happy Czyli tegoroczną paradę na zlocie w Chemnitz poprowadzi Maja


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Carlsson Cabrio by FrygiCool Evil or very mad
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Sad Co mnie dziś wkurzyło....?? rogas 3.171 695.627 24.04.2024, 09:06
Ostatni post: Smarkacz
  Dostałem dziś pw Lolek 0 3.186 03.01.2016, 17:37
Ostatni post: Lolek
  humor 12 11.001 23.09.2015, 16:41
Ostatni post: Bartek 33
  Interpretacje (humor) 0 3.857 02.04.2003, 11:25
Ostatni post: Guest
  humor !!! 16 12.854 12.02.2003, 18:04
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości



Menu