Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Smart nowa zabawka - co należy sprawdzić / przeserwisować po zakupie

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Smart nowa zabawka - co należy sprawdzić / przeserwisować po zakupie
#10
 BlackDragon 
Ja to sprawdziłbym sprzęgło, aktuator i poprosił o rachunki za wszystko. Sprawdził wtedy po rachunkach kiedy wymieniano intercooler czy akumulator. Jak są rachunki i ktos dba to takie rzeczy jak olej to tez wymienia płyny inne bo kartki z wymian to samemu można napisać . Stan silnika na chodzie,czy nie ma wycieków na pompie paliwa i wszędzie, jazda testowa, co robiono w serwisie, stan amorków. Ja bez rachunków na słowo to bym nie kupował. Nawet jak woda stała bo szybki ciekly i jej rdza to co z tego można kupic od handlarza zlom i dać komuś zarobić albo nowy z salonu ? rdze to można wyczyścić i pomalować. Ja bym tak właśnie sprawdził. Ja mam chyba pliki 10 cm rachunków od kiedy wyszedł z fabryki i wypełnianą książkę serwisową to inni tez powinni miec a jak nie mają to w salonie można sprawdzić historię. Chyba ?
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Smart nowa zabawka - co należy sprawdzić / przeserwisować po zakupie - przez BlackDragon - 03.09.2016, 20:26

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up [450] Silnik różnice 0,6T, Softip > Softtouch, instrukcja, parę pytań po zakupie Login 18 3.244 12.02.2024, 18:11
Ostatni post: Login



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu