Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Kamera, Rejestrator trasy - dyskusja, porady

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Kamera, Rejestrator trasy - dyskusja, porady
#15
 kenny 
Kiedyś bawiłeś się blackboxami w smartfonie i dla mnie ma to jedną poważną wadę. Za każdym razem trzeba to zamontować na sztywno w uchwycie, przeklikać się przez aplikacje, uruchomić i dopiero można jechać. Kończąc jazdę czynności powtórzyć, ale w odwrotnej kolejności.
Dla mnie to jest dyskwalifikujące tego typu aplikacje, choć jakość nagrań jest ok. Pomijam to, że telefon musi być nonstop podłączony do ładowarki bo bateria ginie momentalnie.

Od dłuższego czasu przeglądam rynek rejestratorów i niestety to co mi odpowiada jest poza rozsądnym budżetem.
Dla mnie takie urządzenie powinno mieć oddzielną kamerę możliwą do zamontowania koło lusterka oraz centralkę która umieszczę np w schowku, czy innym ustronnym miejscu. Ponadto nagrywanie musi uruchamiać się automatycznie po uruchomieniu/ruszeniu auta i zapisywać w pętli np 15 min. Sama kamera powinna mieć rozdzielczość nieinterpolowaną min 720p, a dobrze by było, gdyby miała 1080p i przy tej rozdzielczości 30 kl/sek. Ekrany, GPSy, czy te śmieszne diody mnie nie interesują.
Jak na razie nie widziałem czegoś podobnego w dobrych pieniądzach, jedynie zestaw montowany w pojazdach do egzaminowania na prawo jazdy spełnia moje wymagania, ale kwota ok 1500 brutto jest nie do przyjęcia.
Rozważam możliwość wymontowania samej kamery i połączenia z centralką jakimś dłuższym kablem, ale na razie nie znalazłem dobrego dawcy.
Mam prośbę do osób co mają takie rejestratory, by wrzuciły przykładowe filmy jak to u nich wygląda, by móc porównać.
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Kamera, Rejestrator trasy - dyskusja, porady - przez PKO - 19.01.2013, 11:27
RE: Kamera, Rejestrator trasy - dyskusja, porady - przez kenny - 19.01.2013, 16:01

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Opony, opona - jakie? Ogólna dyskusja plesniak 99 60.224 19.11.2017, 16:54
Ostatni post: Kanapa
  Smart zarejestrowany / rejestracja kat. B1 - dyskusja etamin 87 45.701 12.01.2014, 22:20
Ostatni post: Sebastian_O
  Warszawa Wrocław -planowanie trasy RobsonWawa 3 3.211 26.11.2012, 19:26
Ostatni post: RobsonWawa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu