Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Kamera, Rejestrator trasy - dyskusja, porady

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Kamera, Rejestrator trasy - dyskusja, porady
#24
 dominikk 
Kawałek plexi przed ekranem nie sądzę żeby dal cokolwiek więcej jak tylko pogorszenie obrazu. Woda i brud będą się dostawały, poza tym tak jak wcześniej wspomnieli przedmówcy widok jest bardzo ograniczony, a i głosu nie masz żadnego tylko ciągły gwizd powietrza. W kabinie jak sensownie ja umieścisz wcale nie musi być jak choinka można to zrobić pod czy za lusterkiem na szybie. Jako wideorejestrator możesz kupić mini kamerkę szpiegowska bo tak są one nazywane. Koszt to max 100zl, Owszem nie ma ekranika ale jakość nagrania taka sama jak w tych videorejestratorach za 200zl czy 300zl. A jest to na tyle małe i fajne Urządzenie ze zamieścisz na tyłach lusterka. Wówczas masz też lepszy punkt widzenia (filmowania) no i ew. Dźwięki z kabiny w których często można coś ciekawego zauważyć i wysłuchać a to może być lepszy dowód niż kamerka w zderzaku. Takie filmiki kiedyś robiłem na wyścigach górskich Smile moja starą nokie 6220 na trytki do atrapy chłodnicy mocowalem. Fajnie to wygląda ale jako bajer do odtworzenia a nie dowód w sprawie Wink
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Kamera, Rejestrator trasy - dyskusja, porady - przez PKO - 19.01.2013, 11:27
RE: Kamera, Rejestrator trasy - dyskusja, porady - przez dominikk - 03.03.2014, 22:56

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Opony, opona - jakie? Ogólna dyskusja plesniak 99 60.238 19.11.2017, 16:54
Ostatni post: Kanapa
  Smart zarejestrowany / rejestracja kat. B1 - dyskusja etamin 87 45.704 12.01.2014, 22:20
Ostatni post: Sebastian_O
  Warszawa Wrocław -planowanie trasy RobsonWawa 3 3.213 26.11.2012, 19:26
Ostatni post: RobsonWawa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu