Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

451 Numer kabelka do podłączenia łopatek

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
451 Numer kabelka do podłączenia łopatek
#10
 damiano.o 
Uzupełniając dla potomnych lub tych, którzy tak jak ja, nie do końca zrozumieli temat owych kabelków!
Jeżeli zmieniamy zwykłą "dwuramienną" kierownicę na "sportową" z łopatkami:
- i zakupiliśmy oryginał z taśmą, żadne kabelki nie są potrzebne, montujemy ori kierownicę, wpinamy dwie wtyczki z wiązki i udajemy się do najbliższego Kolegi z SD celem aktywacji. PODUSZKA z dwuramiennej kiery pasuje do sportowej, bez wymiany kabelków (jeżeli kierownica nie miała ich wymontowanych).
- Jeżeli stosujemy wariant z tańszą opcją, gdzie wymieniamy samo chasis kierownicy czyli szkielet i dokładamy łopatki, wtedy potrzebne są kabelki, które wchodzą do SAMEJ kierownicy w środku i są niezbędne, żeby łopatki działały.
- oba kable o numerach podanych przez Kolegę Robsona można zamówić w każdym serwisie MB - wchodzą w system bez problemu.
Ja "niestety" byłem przekonany, że aby uruchomić łopaty potrzebne są specjalne kabelki od kierownicy w kierunku głównej wiązki pod kolumną kierownicy Sad
RS concept (RS chip + EL-TEC  + MAKSOR ULTRA)
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: 451 Numer kabelka do podłączenia łopatek - przez damiano.o - 17.09.2014, 22:16

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [451] Potrzebny schemat podłaczenia kabli do stacyjki / immobilizera smarty 1 4.487 02.04.2015, 18:02
Ostatni post: smarty
  smart a numer vin 8 13.367 19.03.2006, 21:21
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu