Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[450] Po zakupie ślicznego nowego smarta :)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[450] Po zakupie ślicznego nowego smarta :)
#31
 alextok1 
O dzieki wielkie Smile)
Mam jeszcze pytanie a mianowicie przed chwila jechałem do sklepu i przejechałem trochę szybciej prze chopke(spowalniacz drogowy jak zwał tak zwał) i zapalił mi sie wykrzyknik i samochód nie chciał jechać to zgasiłem go i znow zapaliłem i było wszystko ok z ciekawości zawróciłem i przyjechałem wolniej i nic potem znow troszeczkę szybciej i znow to samo. Co to moze być ? Wiem ze ta kontrolka jest od esp ale dlaczego tak sie dzieje jak trochę szybciej przejeżdzam przez taka "chopke"??

O dzieki wielkie!
Ale mam jeszcze małe pytanie. Wróciłem przed chwila ze sklepu i przejechałem przez chopke trochę szybciej niż zwykle (spowaniacz drogowy-jak zwał tak zwał) i zaraz zapaliła sie kontrolka z wykrzyknikiem i samochód nie chciał jechac zgasiłem odpaliłem i juz było wszystko ok. Ale z ciekawości zawróciłem i przejechałem trochę wolniej i nic sie nie wydarzyło ale znow sie troszkę rozpędziłem i znow to samo. Co to moze być ??? Przestraszyłem sie

wielkie dzięki ! Ale mam jeszcze jedną sprawe. Wracając przd chwila ze sklepu i przejezdzając przez chpke (troche szybciej niz zwykle) pojawil sie wykrzyknik (chyba kontrolka esp) i samochod nie chcial jechac. Zgasilem go i zapalilem ponownie i bylo wszystko ok. Ale z ciekawosci zawrocilem i przejechalem troche wolniej i nic sie nie wydarzylo, natomiast potem znow troche szybciej przejechalem i znow to samo. Co to może byc ? bo aż się przestraszylem ? to coś poważnego ?

wielkie dzięki ! Ale mam jeszcze jedną sprawe. Wracając przd chwila ze sklepu i przejezdzając przez chpke (troche szybciej niz zwykle) pojawil sie wykrzyknik (chyba kontrolka esp) i samochod nie chcial jechac. Zgasilem go i zapalilem ponownie i bylo wszystko ok. Ale z ciekawosci zawrocilem i przejechalem troche wolniej i nic sie nie wydarzylo, natomiast potem znow troche szybciej przejechalem i znow to samo. Co to może byc ? bo aż się przestraszylem ? to coś poważnego ?
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Po zakupie ślicznego nowego smarta :) - przez alextok1 - 30.11.2014, 19:43
Po zakupie ślicznego nowego smarta :) - przez frygi - 21.12.2014, 00:06

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pomoc w zakupie Smarta 0.6 colo254 1 779 17.05.2022, 15:52
Ostatni post: tim13
  Na co zwrócić uwagę przy zakupie?? 47 42.308 14.06.2018, 10:32
Ostatni post: Pawel.R
  Pomoc przy zakupie Smarta januszzz11 3 3.185 09.11.2014, 14:06
Ostatni post: moto-zakup
  [450] Co warto zrobić sprawdzić po zakupie? brat_hanki 6 5.055 06.10.2014, 10:25
Ostatni post: moto-zakup
  Proszę o Pomoc w zakupie! Kupie Smarta! 15 11.409 22.05.2010, 12:51
Ostatni post: andrzejmc



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu