Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Przekaznik pompy paliwa, lokalizacja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Przekaznik pompy paliwa, lokalizacja
#4
 MonJac 
(18.12.2014, 17:24)frygi napisał(a): Przekaźniki są pod fotelem kierowcy. Przesuń fotel na max do przodu podnieś wykładzinę i takim pudełeczku ( nie wiem jak dokładnie opisać ) masz przekaźniki


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Hejko Ejko Smile

No i drugi raz tam zajrzałem, tym razem ze swiatełkiem i pod fotelem mam tylko takie coś..... :(

[Obrazek: 401b9326fde59f98gen.jpg]

(18.12.2014, 19:07)obwd-crash napisał(a): A jak zgaśnie to od razu daje się uruchomić ?
Jeżeli nie to czy np. za chwilę jak trochę ostygnie ?
Jeżeli dopiero po ostygnięciu, to gdy jest ciepły, gdy nie daje się uruchomić, czy przy uruchamianiu /kręceniu rozrusznikiem/ drga wskazówka obrotomierza ?
Jeżeli nie drga to może być wina czujnika prędkości wału korbowego ?

A tak najlepiej, to podpiąć skaner diagnostyczny Mercedesa SD /Star Diagnose/ powinien pokazać czy są jakieś błędy i wtedy szukać przyczyny, bo tak na czuja to można kawałek auta wymienić niepotrzebnie.

hejko ejjko Smile


Ale fayowe forum no i fayowy samochodzik Smile

Masz racje ze najlepiej podpiąć sie i zobaczyc co i jak, tak samo jak w Peugeotach, bo akurat wiekszość francuzów u nas w Rodzinie Smile Własnie jak by Ktos potrzebował zdiagnozować Peugeota to nie ma problemu. Ale akurat do PePitka jeszcze nic nie mam :(

Ogólnie to jest tak że normalnie sie jedzie i nagle pstryk, kontrolki i silnik gasnie. Kręcenie kluczykiem nic nie daje, nie kręci po prostu. Wtedy wpada człowiek w panike tak jak ja dziś bo zgasł mi pod wiaduktem na środku ciemnej krzyżówki i został na biegu i nie mogłem Go zepchnąć. A najlepsze jest to ze wymienialem ostatnio żarówki mijania i zapomniałem podpiąc bocznych kierunków i po ciemku nie było widac mnie z boku. No ale wtedy jak zgasnie to zamykam otwieram zamykam otwieram z pilota i w koncu za któryms razem słychać jak pompa sie budzi i zaczyna pompowac i wtedy gaz do dechy i uciekamy z miejsca porażki Smile
Dziś to ze cztery raz mi zgasł w przeciągu 30 min kręcenia się po miescie.

Może wine ponosi system antykradzieżowy poprzedniego wlasciciela co jest zamontowany na pokładzie. Przy kluczykach mamy breloczek bez którego auto nie zakreci, mryga kontrolka i piszczy.... kurcze zachowanie podobne Wink

Nooo i przekaznika nie znalazłem ale za to te boczne szybki sobie uszczelniłem przed chwilą bo ta gąbka nad silnikiem dosyc czesto bywała mokrutka bardzo :( Może tym razem sie uda i bedzie wreszcie suchutko Smile
[Obrazek: 9cea5963db8ea5d4gen.jpg]

A i tez znalazłem wreszcie skrzynke z bezpiecznikami bo nie mam tylnej lamki od oswietlenia wnętrza ale ta skrzynka mnie zaskoczyła bo jest jakas chyba inna niz powinna byc...
[Obrazek: 81387bb2822a41abgen.jpg]


pozdrawiam i do zobaczyska na drodze Smile
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Przekaznik pompy paliwa, lokalizacja - przez MonJac - 18.12.2014, 15:50
Przekaznik pompy paliwa, lokalizacja - przez frygi - 18.12.2014, 17:24
RE: Przekaznik pompy paliwa, lokalizacja - przez MonJac - 18.12.2014, 19:47
Przekaznik pompy paliwa, lokalizacja - przez frygi - 20.12.2014, 16:01

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fotorelacja - przekaźnik świateł mijania + naprawa włącznika ziemus 69 80.237 17.01.2022, 22:37
Ostatni post: maniekk99
  SMART PRZEKAZNIK 0003503V003 000 3503 V003 VVV CodeBoy 4 4.087 21.09.2016, 06:49
Ostatni post: CodeBoy
  450 - Poziom paliwa, rezerwa - Kropki zagwostka 88 41.345 02.02.2016, 18:37
Ostatni post: Lolek
  Wskażnik paliwa, obrotomierz wariują. 6 5.984 19.02.2011, 15:50
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu