Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!!
#54
 Gość 
Może Dragon, wyobaź sobie taki dzień kiedy wychodzisz na ulicę, wchodzisz do sklepu, pracy itd. i wokół sami faceci Very happy .Dlaczego Łysy zamieszkał na Ziemi? Wink

Nemo,lincz? Skoro tak myślisz to jednoznacznie potwierdzasz, że jesteś świadom i z premedytacją przyjmujesz na forum postawę której dajesz dowody. Efekt jest taki, że zaczynasz pisać sam ze sobą a mimo to zobacz forumowicze ciagle wysyłają Ci sygnały, które z uporem maniaka odczytujesz tylko w jeden sposób, prowokacja i choć coraz mniej skutecznie robisz z tego "halo" na potrzeby swojej forumowej egzystencji. Od momentu kiedy powiedziałeś dzień dobry, jestem nikt.Hel, masz po prostu szansę, przestać być anonimowym internautą. Rzadko tu piszę, częściej czytam i wiem jedno, ruch na forum robi się zawsze gdy coś zaczyna się dziać, zlot, spotkanie lub sytuacja taka jak ta czy sprzed dwóch miesięcy. Gdyby usunąć wypowiedzi nie na temat w watkach to to forum jest martwe chyba, że pisanie od kilku lat w kółko o spalaniu itp. jest rzeczowe i zajmujące. Coraz więcej jest tu na forum nowych smartów. Tych starszych, których awarie zostały opisane i usuniete po kilka razy też nie przybywa.

Coraz więcej ludzi i to od poczatku istnienia smartklubu odchodzi i nigdy tu już nie wraca, bo przestali kochać smarty? Nie sądzę.Jeśli tak wygląda wizja rozwoju tego forum jak pokazał ostatnio jeden z administratorów, co ciekawe nawet nie założyciel i jesli podobne postawy przyjmują załozyciele tego klubu to czemu tu się dziwić.

Pisze do wszystkich nie tylko do Nemo. Zastanawiałam się ostatnio czemu Łysy tu jeszcze jest? Słyszałam jak rozmawia z którymś z forumowiczów przez telefon i teraz już wiem. Gdyby napisał, że ma wszystko w nosie i wraca do swojej galatyki, oznaczałoby to, że ma w nosie również tych ludzi których lubi i szanuje na tym forum. Oznaczałoby to także, że ma w nosie tych, którzy lubią go za to właśnie jaki jest. Całe wytłumaczenie choć nie jechała bym na tym koniu w nieskończoność. Póki co widzę ma tu jeszcze do załatwienia kilka spraw a kilka z nich dotyczących forum do załatwienia w prawdziwym życiu i wiem, że je załatwi. Poniesie również ich konsekwencje jakiekolwiek by nie były. Ma takie powiedzenie " odpowiedzialność i ryzyko za to co robimy musi być wkalkulowanę w cenę".Taki jest.Myślę, że nie jest tu jedyny więc od powinniście też Wszyscy zająć jakies stanowisko chyba, że chcecie żeby było tak jak teraz.

Napisałam się na kilka lat do przodu i dość. Wśród najbliższych mam ksywkę Dori i taka własnie jestem więc taka rzeczowa wypowiedż kosztowała mnie wiele wysiłku. Teraz mogę wrócić do swojego oceanu .

No co?Mały ten ocean, chesz się bić?
Very happy
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - przez Gość - 28.07.2009, 06:47

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ostrzegam! Tutaj wątek rowerowy: Smartowy Podklub Cyklistów :D psuwacz 163 65.921 29.04.2018, 21:30
Ostatni post: marekctr
  Dla posiadaczy 451 i nie tylko hubson2008 7 3.710 16.05.2017, 21:42
Ostatni post: LAZY.
  [Media] Następny "prezent" od biurokratów z Brukseli i nie tylko Kanapa 24 13.493 22.09.2014, 17:12
Ostatni post: Kanapa
  [Media] Pierwsza jaskółka w Polsce czyli parking za free dla elektryka Kanapa 5 3.366 09.12.2013, 20:10
Ostatni post: Kanapa
  Normandia 1944 i nie tylko. skynet 1 4.581 13.05.2013, 12:10
Ostatni post: Gal
  PIMP MY SMART -czyli prośba o pomoc w zdobywaniu głosów 21 10.266 15.09.2011, 10:25
Ostatni post: Guest
  Gadżet dla iPhone in nie tylko Kanapa 1 3.270 27.03.2011, 21:37
Ostatni post: kasiunqa
  Buahahahahha czyli Polak potrafi :D Sebartus 8 5.472 27.04.2010, 06:09
Ostatni post: KamiloVsky
  ŚMIETNIK DLA TOMASZKA BAŁAGANIARZA ŻEBY MÓGŁ TUTAJ ŚMIECIC I NIE PASKUDZIC INNYCH TEMATÓW :) 13 7.515 31.07.2009, 20:13
Ostatni post: Guest
  Sprzęt audio, Nawigacje, itp nie tylko do Smarta. 0 2.605 30.10.2008, 21:54
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu